Ansatte

Ansatte


Alle ansatte kan kontaktes på Mac Ys hovednummer +45  8688 1998

og via vores kontaktformular.


Søren Nørgaard
Søren Nørgaard

Direktør

Telefon direkte: 21433127

Mail: soren@macy.dk


Kjeld Bitsch
Kjeld Bitsch

Salgschef Danmark

Salgskonsulent distrikt: Jylland

Telefon direkte: 40462117

Mail: kjeld@macy.dk


Mads Hviid Carlsen
Mads Hviid Carlsen

Direktør Mac Y Export

Telefon direkte: +4541691727

Mail: mads.hviid@macy.dk


Louis Hansen
Louis Hansen

Salgskonsulent

Distrikt: Nordsjælland/Hovedstaden

Telefon direkte: 22152027

Mail: louis@macy.dk


Claus Thomsen
Claus Thomsen

Salgskonsulent

Distrikt: Jylland

Telefon direkte: 22149927

Mail: claus@macy.dk



FOTO PÅ VEJ

Sebastian Kronderup

Salgskonsulent

Distrikt: Sjælland/København

Telefon direkte: 28769892

Mail: sebastian@macy.dk


Helle Møller Andresen
Helle Møller Andresen

Regnskabschef

Telefon direkte: 51786602

Mail: helle@macy.dk


Mats Björkman
Mats Björkman

Marketing Manager

Telefon direkte: 51413335

Mail: mats@macy.dk


Line Rosgaard Petersen
Line Rosgaard Petersen

Eksport Indkøb og logistik manager

Telefon direkte: +4540777239

Mail: line@macy.dk



FOTO PÅ VEJ

Jan Vinkler Louw

Indkøbsansvarlig

Telefon direkte: 28153194

Mail: jan.vinkler@macy.dk



FOTO PÅ VEJ

Tobias Kloster Nørgaard

Salg og Kundeservice / Regnskabselev



FOTO PÅ VEJ

Ole Izard Høyer

SoMe Manager


Silas Nørgaard
Silas Nørgaard

Lagermedarbejder


Allis Eriksen
Allis Eriksen

Bogholder



FOTO PÅ VEJ

Brian Bitsch

Lagerchef



FOTO PÅ VEJ

Jan Fisker

Lagermedarbejder


Kim Larsen
Kim Larsen

Lagermedarbejder




Mac Y A/S

Søndergade 52 Frederiks
DK – 7470 Karup J

+45 8688 1998
whisky@macy.dk
Mac Y Gazellevirksomhed

     Se vores kontrol rapporter

© Mac Y A/S 2019